ПРО БУДИНОК


Warning: A non-numeric value encountered in /home/corner01/corner.kiev.ua/www/wp-content/plugins/trx_addons/shortcodes/promo/tpl.default.php on line 24

Опис

CORNER - це сучасний, малоповерховий будинок клубного типу європейського рівня з невеликою кількістю квартир (всього 34 квартири), що знаходиться на затишній вул. Пожарського, у зеленому куточку Троєщини.

Місце розташування обрано не випадково і дозволяє поєднати переваги життя у приватному секторі з розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою великого міста. У пішохідній доступності від будинку знаходяться: школа, дитсадок, поліклініка, супермаркет, салон краси, банки, тощо.

Поряд розташовані зупинки трамваю, автобусу, тролейбусу та основні транспортні артерії мікрорайону - вулиці Драйзера та Бальзака, що дозволяє протягом 30 хв. дістатися до центру міста.

ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Кількість секцій – 3
Площа забудови – 795 кв.м
Поверховість – від 3 до 6
Житлова площа – 2301 кв.м
Заплановане введення в експлуатацію – 2 КВАРТАЛ 2018 (1-3 секція) та IV квартал 2018 (2 секція).
Перша і третя секції Corner -10 трирівневих трикімнатних квартир з власними терасами і окремими входами площею від 82 до 108 кв.м.
Друга секція – 24 класичні квартири різноманітних і продуманих планувань, площею від 32 до 44 кв.м. (на стадії будівництва можливе об’єднання планувань)