Кожен з нас прагне кращого! Хтось самовдосконалюється, хтось покращує життя навколо себе або оточує себе найкращим.

Однією з основних цінностей компанії RK Development є безперервне, всеохоплююче прагнення до покращення життя наших клієнтів. Саме тому в будівництві клубного будинку CORNER ми використовуємо матеріали найвищої якості і екологічності, а також найсучасніші енергогенеруючі та енергозберігаючі технології.

Стіни будуються з високоякісної черевної цегли, яка як відомо, має відмінні звукоізоляційні і теплозберігаючі властивості та є природнім, екологічно чистим будівельним матеріалом. Крім того, вони додатково утеплюються мінеральною ватою і оздоблюються клінкерною плиткою та натуральною фасадною дошкою.

✅ На даху клубного будинку будуть встановлені високоефективні електрогенеруючі сонячні панелі. Отримана електроенергія буде використовуватись для освітлення місць загального користування мешканців та гостей CORNER протягом всього року, що значно зменшить суму комунальних платежів.

Опалення квартир у CORNER буде індивідуальним. У кожній квартирі буде встановлено теплові лічильники та радіатори з терморегуляторами. Тепло і гаряча вода у кожну квартиру буде подаватися з котельні, яка розміщена на цокольному поверсі будинку. Котельня обладнана високоефективним автоматизованим твердопаливним котлом за рахунок якого та завдяки енергозбереженню стін будинку платежі мешканців за опаленню будуть значно нижче ніж по місту Києву.

✅ Для мешканців, які мають електричні транспортні засоби, паркувальна зона біля будинку буде оснащена зарядною станцією на декілька електромобілів.

Звичайно це далеко не всі наші переваги і у нас є чим Вас здивувати! Приїздіть до відділу продажів і переконайтеся, що CORNER – це КРАЩІ КВАРТИРИ ТРОЄЩИНИ!

Обрати квартиру вашої мрії

ЗАБРОНЮЙТЕ ВАШУ КВАРТИРУ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
(044) 357-67-67 | (097) 357-67-67 | (066) 357-67-67