25 грудня компанія РК Девелопмент запросила усіх бажаючих відвідати день відкритих дверей у клубному будинку «Корнер», де можна було на власні очі побачити і оцінити високу якість і швидкість будівництва «Корнер», зайти до власних квартир, поспілкуватись з керівництвом компанії та майбутніми сусідами, посмакувати смачні страви, приготовані на мангалі та різноманітні гарячі напої. Власники квартир та малеча отримали новорічні подарунки.

Введення в експлуатацю клубного будинку Корнер заплановано на II квартал 2018 року (1-3 секція) та IV квартал 2018 року (2 секція).
У продажу ще залишилися вільні квартири, в тому числі з власними просторими терасами, панорамними вікнами, окремими входами. Однак, попит на них з кожним днем зростає адже все більше людей обирають переваги клубного життя.
Крім того, саме до новорічних свят компанія РК Девелопмент дарує всім покупцям квартир у клубному будинку «Корнер» останню флагманську модель найпопулярнішого у світі смартфона IPhone – IPhone X.

Також діють новорічні знижки та спеціальні умови придбання квартир. Так, повноцінну однокімнатну квартиру можна придбати за ціною від 521 тис. грн., двокімнатну – від 1,28 млн. грн., трикімнатну – від 1,3 млн. грн.!

Завжди раді бачити Вас у відділі продажів за адресою м. Київ, Деснянський р-н., вул. Пожарського 16-Б!
Наші телефони (044) 357-67-67, (067) 357-67-67, (066) 357-67-67.