Весна це чудова пора оновлення, розквіту природи і  зародження почуттів! Це також слушний час розпочати нове життя у новому кращому помешканні.
Саме тому 21 квітня, у сонячний суботній день, компанією РК Девелопмент був проведений день відкритих дверей клубного будинку «Корнер».
Ми завжди раді відвідувачам однак саме до цього заходу ми підготували теплу весняну акцію, запросили наших шановних клієнтів і підготували фуршет на якому були представлені вишукані швейцарські ласощі та напої. Відвідувачі заходу могли поспілкуватися між собою та особисто почути чому та чи інша родина обрала для себе квартиру саме у ЖК «Корнер», а завдяки привабливим умовам купівлі, зробити правильний вибір житла.
Крім того, всі запрошені могли  на власні очі побачити високу якість будівництва і матеріалів, з яких споруджується Корнер, «у живу» ознайомитись із плануваннями квартир та дізнатись про інші переваги клубного будинку.

Якщо з будь-яких причин Ви не змогли потрапити на День відкритих дверей але у вас є бажання відвідати будівельний майданчик чи офіс продажу клубного будинку «Корнер», не сумнівайтесь, приїздіть до нас, ми з радістю пригостимо Вас смачною кавою і відповімо на всі Ваші запитання.

Водночас наголошуємо, що у зв’язку невеликою кількістю квартир у будинку (всього 34 квартири) кількість доступних планувань постійно зменшується, тому поспішайте зробити свій вибір!

Чекаємо на Вас!

Графік роботи відділу продажів клубного будинку «Корнер»
Понеділок-П’ятниця з 9:00 до 19:00
Субота та Неділя з 9:00 до 18:00

Наша адреса: м. Київ, вул. Пожарського 16Б
Телефон: (044) 357-67-67, (097) 357-67-67, (066) 357-67-67