Клубний будинок CORNER  – це сучасний та затишний будинок, що складається із трьох секцій різної поверховості (від 3 до 6). Розташован у мальовничому екологічно чистому куточку мікрорайону Троєщини, по вул.. Пожарського 16-Б. Основна відмінність клубного будинку, що також є і його конкурентною перевагою – оточуюча зелена зона та пішохідний доступ до води – р. Десенка.

Усі три секції виповнені у єдиному архітектурному стилі, який гармонічно поєднується та з оточуючим середовищем та перетворює клубний будинок в затишне помешкання, а наявність терас дозволить ще глибше зануритись у оточуюче природне середовище.

На території  площею 794 кв. м будується 3 секції клубного будинку – Секція К1 – 3 поверхи,  Секція К2 – 6 поверхів, Секція К3 – 3 поверхи. Будівництво ведеться з урахуванням природного ландшафту та планового зонування місця забудови.

Станом на 25 травня 2017 року, була отримана вся дозвільна документація на будівництво, проведені підготовчі роботи на будівельному майданчику, встановлена огорожа, проведені геодезичні заміри. На даний момент розпочалися земляні роботи:

–      Підготовка котловану для фундаменту – виконано на 90%

У наступному місяці планується переходити до зведення фундаменту клубного будинку.

В клубному будинку CORNER постійно з’являються вигідні пропозиції для потенційних покупців квартир, у тому числі різноманітні знижки при різних типах оплат. Щоб  вчасно отримувати свіжі новини – залиште свою електронну адресу (ФОРМА ОСТАВИТЬ ИМЕЙЛ)

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК